راهنمای خرید اینترنتی امن و خرید از این وب سایت

با توجه به توصیه ها و هشدار های پلیس فتا رعایت نکات زیر در هر خرید اینترنتی ضروری می باشد.
1- هر فروشگاه معتبر اینترنتی مشخصات واقعی خود را به طور دقیق در وب سایت درج می کنند و از هر گونه ابهام می پرهیزد.
2- از وب سایت هایی خرید کنیدکه حتماً نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صمت را قبلا دریافت نموده اند. این نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر می شود. و با کلیک بر نماد اعتماد از اعتبار آن مطمئن شوید.
3- یک فروشگاه معتبر اینترنتی معمولا نحوه دریافت و پرداخت وجه مختلفی دارند مانند پرداخت آنلاین، پرداخت از طریق پست پسکرایه ، امکان ارائه شماره کارت و یا شماره حساب و شبا و ... .
4- در پرداخت های آنلاین از طریق درگاه های بانکی به دستورالعمل های امنیتی بانک مرکزی ( شاپرک ) توجه شود.
 

راهنمای خرید از این وب سایت

گروه تولیدی صنعتی کیا برای اثبات موارد فوق تمامی شرایط را اعم از دریافت نماد اعتماد نماد ساماندهی وب سایت های اینترنتی، درگاه امن بانکی، پست پسکرایه ایبازار که با عقد قرار داد رسمی انجام گرفته شما مشتریان عزیز را در خریدی امن و مطمئن از ما یاری می دهد.

برای هر خرید و پیگیری بهتر از وب سایت گروه تولیدی صنعتی کیا ابتدا در سایت عضو شده و سپس محصول مورد نظر خود را با توحه به راهنمایی های فنی ارائه شده انتخاب و پس از تکمیل روشهای پرداخت و خرید با توجه آدرس برای شما ارسال می شود . لذا برای دریافت راحتتر و پیگیری بهتر تمامی موارد درخواست شده را به دقت تکمیل نموده و با دقت و خوصله ثبت نمایید و مطوئن باشید تمامی اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.