درباره ما :

گروه تولیدی صنعتی کیا اولین و بزرگ‌ترین تولید کننده تخصصی مبدل ( اینورتر ) در ایران و دارای فروشگاه اینترنتی می باشد، با گستره‌ای از کالاهای تخصصی مبدل برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی و استفاده از یک محصول با گارانتی معتبر» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» و «گارانتی یکساله» چهار اصل اولیه است که مبدل کیا از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این اصول، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است .

با یکسال گارانتی تعویض بدون قید و شرط ، توان واقعی و ضمانت برگشت وجه تا 48 ساعت بعد از تحویل محصول درصورت عدم وجود مزایای ذکر شده در سایت .هدف گروه کیا صداقت در کلام و عمل بوده و این مهم با رضایت کامل مشتری ها از محصولات تحقق می یابد .

مهندسین و کارکنان گروه تولیدی صنعتی کیا سعی خود را بر آن گماشته اند که بهترین محصولات را از نظر کیفیتی تولید نماید ولی ممکن است در این راستا خطاهای انسانی و یا سیستمی باعث کمبود هایی گردد که گروه تولیدی صنعتی کیا برا ی جبران این کاستی ها محصولات خود را تا یک سال گارانتی تعویض بدون قید و شرط نموده اند و نیز تا پنج سال خدمات پس از فروش برای هر محصول قرار داده اندر.

گروه تولیدی صنعتی کیا اساس کار خود را بر صداقت دو طرفه گذاشته و درصورتی که مشتریان عزیز احساس کند که محصولات ما مزایای ذکر شده را ندارد می توانند بعد از مشاوره با واحد فنی کیا تا 48 ساعت بعد از دریافت محصول آن را برگشت داده و مبلغ محصول با کسر هزینه های حمل را دریافت نماید. لازم به ذکر است که گروه تولیدی صنعتی کیا با صداقت کامل تمام مزایا را ذکر نموده است و از ذکر مزایایی که در محصول موجود نبوده و یا عملا جنبه علمی و عملی ندارد خودداری نموده تا همواره رضایت صد در صدی مشتریان گرانمایه خودرا که به عنوان سرمایه های اصلی این تولیدی محسوب می شوند را کاملا راضی نگه دارد .

هر محصول دارای بار کد گارانتی منحصر به فرد بوده و همراه هر دستگاه کارت گارانتی و بروشور مربوطه قرار داده شده است که مشتریان عزیز باید کد گارانتی مربوطه را به شماره سامانه روی کارت پیامک نموده تا گارانتی محصول از تاریخ خرید به مدت یکسال فعال گردد و در صورت بروز هرگونه مشکلی از خدمات تعویض بدون قید و شرط استفاده نمایند .

تمام محصولات گروه تولیدی صنعتی کیا دارای گارانتی تعویض بوده و اگر تحت هر شرایطی دستگاه معیوب و یا خراب شود گروه تولیدی صنعتی کیا موظف به ارسال یک دستگاه جدید و با بارکد جدید پس از دریافت محصول معویب می باشد.( درصورتی که بدنه دچار ضربه شده باشد یا رنگ رفتگی داشته باشد فقط اصل برد تعویض می گردد ) .
شرایط ابطال گارانتی تنها شامل دو مورد می باشد که عبارت اند از آسیب دیدگی دستگاه در اثر رطوب ( آب ) و یا ضربات فیزیکی .

امیدواریم از محصولات ما رضایت کامل را داشته باشید و ما را در رسیدن به آرمانهای مشترک یاری رسانید.